Meer dan 40 jaar biljart ervaring

Hoogwaardige biljartomstandigheden

Geweldige biljart beleving

Speelschema alle thuiswedstrijden in de Biljartacademie. (excl bekerwedstrijden of omzettingen)

dag datum thuis uit
Wo. 02-09-2020 19:30 De Biljartacademie 2 - W.H.C. 3
Wo. 02-09-2020 19:30 De Biljartacademie DB3 - De Biljartacademie DB5
Do. 03-09-2020 19:30 De Biljartacademie DB1 - De Biljartacademie DB2
Vr. 04-09-2020 19:30 De Biljartacademie A5 - De Biljartacademie A4
Ma. 07-09-2020 19:30 De Biljartacademie DB5 - O.H.V.Z. DB2
Di. 08-09-2020 19:30 De Biljartacademie DB4 - `t Luip DB1
Di. 08-09-2020 19:30 De Biljartacademie k1 - Veerbenders / VanEschBiljarts
Wo. 09-09-2020 19:30 De Biljartacademie 1 - Paesjsjtal 1
Wo. 09-09-2020 19:30 De Biljartacademie DB2 - BVM/Dormans DB1
Vr. 11-09-2020 19:30 DB 4e Div. De Biljartacademie 3 - La Carambole 2012
Vr. 11-09-2020 19:30 De Biljartacademie A4 - K.O.T.`50 A
Wo. 16-09-2020 19:30 De Biljartacademie 1 - BCH`70 1
Wo. 16-09-2020 19:30 De Biljartacademie DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1
Wo. 16-09-2020 19:30 De Biljartacademie DB3 - Concordia/Kabel Direct DB3
Vr. 18-09-2020 19:30 DB 3e Div. De Biljartacademie 2 - Van Melis Autobedrijf
Vr. 18-09-2020 19:30 De Biljartacademie 3 - De Quelle 3
Za. 19-09-2020 19:00 DB 1e Div. De Biljartacademie 1 - Biljartteam Hilvarenbeek
Ma. 21-09-2020 19:30 De Biljartacademie DB5 - B.V.G. DB1
Di. 22-09-2020 19:30 De Biljartacademie DB4 - Niet Klossen DB1
Wo. 23-09-2020 19:30 De Biljartacademie 2 - Brandtaveerne 1
Wo. 23-09-2020 19:30 De Biljartacademie DB2 - Wilhelmina DB1
Vr. 25-09-2020 19:30 DB 4e Div. De Biljartacademie 3 - VK 5 / Eetcafe Riekelt
Di. 29-09-2020 19:30 De Biljartacademie k1 - BC Maarland
Wo. 30-09-2020 19:30 De Biljartacademie 1 - De Keizer 1
Wo. 30-09-2020 19:30 De Biljartacademie DB1 - La Plaza DB2
Wo. 30-09-2020 19:30 De Biljartacademie DB2 - Holtum DB1
Do. 01-10-2020 19:30 De Biljartacademie A5 - K.O.T.`50 A
Vr. 02-10-2020 19:30 De Biljartacademie 3 - Brandtaveerne 4
Vr. 02-10-2020 19:30 DB 4e Div. De Biljartacademie 3 - VK 4 / Cafe Groeselt
Vr. 02-10-2020 19:30 De Biljartacademie A4 - Veerbenders A
Za. 03-10-2020 19:00 DB 1e Div. De Biljartacademie 1 - Capelle
Ma. 05-10-2020 19:30 De Biljartacademie DB5 - De Keizer DB1
Di. 06-10-2020 19:30 De Biljartacademie DB4 - Concordia/Kabel Direct DB2
Wo. 07-10-2020 19:30 De Biljartacademie 2 - `t Luip 1
Wo. 07-10-2020 19:30 De Biljartacademie DB3 - Holtum DB2
Vr. 09-10-2020 19:30 DB 3e Div. De Biljartacademie 2 - D.A.B.
Di. 13-10-2020 19:30 De Biljartacademie k1 - DE OASE
Wo. 14-10-2020 19:30 De Biljartacademie 1 - De Oase 2
Wo. 14-10-2020 19:30 De Biljartacademie DB1 - De Oase DB1
Wo. 14-10-2020 19:30 De Biljartacademie DB2 - BCV `t Haantje 1944 DB1
Vr. 16-10-2020 19:30 De Biljartacademie 3 - De Meijers 2
Vr. 16-10-2020 19:30 De Biljartacademie A5 - BC Tegelen A2
Wo. 21-10-2020 19:30 De Biljartacademie 2 - De Quelle 1
Wo. 21-10-2020 19:30 De Biljartacademie DB3 - La Plaza DB3
Vr. 23-10-2020 19:30 De Biljartacademie A4 - BC Tegelen A1
Vr. 23-10-2020 19:30 De Biljartacademie A5 - Veerbenders A
Ma. 26-10-2020 19:30 De Biljartacademie DB5 - Concordia/Kabel Direct DB3
Di. 27-10-2020 19:30 De Biljartacademie DB4 - Onder Ons DB1
Wo. 28-10-2020 19:30 De Biljartacademie 1 - Onder Ons 2
Wo. 28-10-2020 19:30 De Biljartacademie DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1
Wo. 28-10-2020 19:30 De Biljartacademie DB2 - La Plaza DB2
Vr. 30-10-2020 19:30 De Biljartacademie 3 - Brandtaveerne 5
Vr. 30-10-2020 19:30 DB 4e Div. De Biljartacademie 3 - De Peel / Van Esch Biljarts
Za. 31-10-2020 19:00 DB 1e Div. De Biljartacademie 1 - `t Hartje van Oosterhout 2
Ma. 02-11-2020 19:30 De Biljartacademie DB5 - De Biljartacademie DB3
Di. 03-11-2020 19:30 De Biljartacademie DB4 - Merpati DB1
Wo. 04-11-2020 19:30 De Biljartacademie 2 - Ricky's Pub/Laporto 8
Wo. 04-11-2020 19:30 De Biljartacademie DB1 - Holtum DB1
Do. 05-11-2020 19:30 De Biljartacademie A5 - BC Tegelen A1
Vr. 06-11-2020 19:30 DB 3e Div. De Biljartacademie 2 - BC Tegelen 3
Di. 10-11-2020 19:30 De Biljartacademie k1 - B.D.L. / Verheggen Interieurs
Wo. 11-11-2020 19:30 De Biljartacademie 1 - BVM/Dormans 1
Wo. 11-11-2020 19:30 De Biljartacademie DB2 - De Oase DB1
Wo. 11-11-2020 19:30 De Biljartacademie DB3 - Eendracht DB1
Vr. 13-11-2020 19:30 De Biljartacademie 3 - Merpati 1
Vr. 13-11-2020 19:30 DB 4e Div. De Biljartacademie 3 - NAS / Outlet DHZ Valkenswaard
Ma. 16-11-2020 19:30 De Biljartacademie DB5 - Holtum DB2
Di. 17-11-2020 19:30 De Biljartacademie DB4 - Schinnen DB1
Wo. 18-11-2020 19:30 De Biljartacademie 2 - Brandtaveerne 2
Wo. 18-11-2020 19:30 De Biljartacademie DB1 - Bonanza DB1
Vr. 20-11-2020 19:30 DB 3e Div. De Biljartacademie 2 - `t Caves 3 / De Bandstoters
Vr. 20-11-2020 19:30 De Biljartacademie 3 - De Oase 5
Vr. 20-11-2020 19:30 De Biljartacademie A4 - Nazareth A
Za. 21-11-2020 19:00 DB 1e Div. De Biljartacademie 1 - De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies
Wo. 25-11-2020 19:30 De Biljartacademie 1 - De Beute 1
Wo. 25-11-2020 19:30 De Biljartacademie 2 - Sibbe`63/Amstenrade 1
Wo. 25-11-2020 19:30 De Biljartacademie DB2 - Concordia/Kabel Direct DB1
Vr. 27-11-2020 19:30 DB 4e Div. De Biljartacademie 3 - BC Tegelen 4
Ma. 30-11-2020 19:30 De Biljartacademie DB5 - La Plaza DB3
Di. 01-12-2020 19:30 De Biljartacademie DB4 - B.V.G. DB2 Bie Lies
Di. 01-12-2020 19:30 De Biljartacademie k1 - DE KLOS OP
Wo. 02-12-2020 19:30 De Biljartacademie 1 - W.H.C. 1
Wo. 02-12-2020 19:30 De Biljartacademie DB2 - De Biljartacademie DB1
Wo. 02-12-2020 19:30 De Biljartacademie DB3 - O.H.V.Z. DB2
Do. 03-12-2020 19:30 De Biljartacademie A4 - De Biljartacademie A5
Vr. 04-12-2020 19:30 DB 3e Div. De Biljartacademie 2 - VK 3 / Windex
Za. 05-12-2020 19:00 DB 1e Div. De Biljartacademie 1 - Post Luchtkanalen
Wo. 09-12-2020 19:30 De Biljartacademie 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3
Wo. 09-12-2020 19:30 De Biljartacademie DB1 - O.H.V.Z. DB1
Vr. 11-12-2020 19:30 De Biljartacademie 3 - De Sjoester 1
Vr. 11-12-2020 19:30 De Biljartacademie A5 - Nazareth A
Di. 15-12-2020 19:30 De Biljartacademie DB4 - O.H.V.Z. DB3
Di. 15-12-2020 19:30 De Biljartacademie k1 - BC `t Heukske - Andy Verjans Airco Service
Wo. 16-12-2020 19:30 De Biljartacademie 2 - Schaesberg 2
Wo. 16-12-2020 19:30 De Biljartacademie DB2 - Bonanza DB1
Wo. 16-12-2020 19:30 De Biljartacademie DB3 - B.V.G. DB1
Vr. 18-12-2020 19:30 De Biljartacademie A4 - BC Tegelen A2
Ma. 04-01-2021 19:30 De Biljartacademie DB5 - Eendracht DB1
Di. 05-01-2021 19:30 De Biljartacademie k1 - Veerbenders / VanEschBiljarts
Wo. 06-01-2021 19:30 De Biljartacademie 1 - De Meijers 1
Wo. 06-01-2021 19:30 De Biljartacademie DB1 - Los Band DB1
Vr. 08-01-2021 19:30 DB 3e Div. De Biljartacademie 2 - Voegersbedrijf W. Smetsers
Vr. 08-01-2021 19:30 De Biljartacademie 3 - Carambool 3
Za. 09-01-2021 19:00 DB 1e Div. De Biljartacademie 1 - De Kruijf Biljartshop
Wo. 13-01-2021 19:30 De Biljartacademie 2 - BVM/Dormans 2
Wo. 13-01-2021 19:30 De Biljartacademie DB3 - De Keizer DB1
Wo. 20-01-2021 19:30 De Biljartacademie 1 - Ricky's Pub/Laporto 5
Wo. 20-01-2021 19:30 De Biljartacademie DB1 - La Plaza DB1
Wo. 20-01-2021 19:30 De Biljartacademie DB2 - O.H.V.Z. DB1
Wo. 20-01-2021 19:30 De Biljartacademie DB3 - De Biljartacademie DB5
Vr. 22-01-2021 19:30 De Biljartacademie 3 - Sibbe`63/Amstenrade 3
Vr. 22-01-2021 19:30 DB 4e Div. De Biljartacademie 3 - `t Caves 4
Vr. 22-01-2021 19:30 De Biljartacademie A4 - Ricky's Pub/Laporto A2
Ma. 25-01-2021 19:30 De Biljartacademie DB5 - O.H.V.Z. DB2
Di. 26-01-2021 19:30 De Biljartacademie DB4 - `t Luip DB1
Di. 26-01-2021 19:30 De Biljartacademie k1 - BC Maarland
Wo. 27-01-2021 19:30 De Biljartacademie 2 - Wolfrath 2
Vr. 29-01-2021 19:30 DB 3e Div. De Biljartacademie 2 - De Jochies 19
Za. 30-01-2021 19:00 DB 1e Div. De Biljartacademie 1 - Burgmans Biljarts
Wo. 03-02-2021 19:30 De Biljartacademie 1 - Holtum 1
Wo. 03-02-2021 19:30 De Biljartacademie DB1 - Haffkamp DB1
Wo. 03-02-2021 19:30 De Biljartacademie DB2 - Los Band DB1
Wo. 03-02-2021 19:30 De Biljartacademie DB3 - Concordia/Kabel Direct DB3
Vr. 05-02-2021 19:30 DB 3e Div. De Biljartacademie 2 - BC La Plaza
Vr. 05-02-2021 19:30 De Biljartacademie 3 - Brandtaveerne 6
Ma. 22-02-2021 19:30 De Biljartacademie DB5 - B.V.G. DB1
Di. 23-02-2021 19:30 De Biljartacademie DB4 - Niet Klossen DB1
Di. 23-02-2021 19:30 De Biljartacademie k1 - DE OASE
Wo. 24-02-2021 19:30 De Biljartacademie 2 - Niet Klossen 3
Vr. 26-02-2021 19:30 De Biljartacademie A4 - Vilt`68 A
Vr. 26-02-2021 19:30 De Biljartacademie A5 - Ricky's Pub/Laporto A2
Wo. 03-03-2021 19:30 De Biljartacademie 1 - De Oase 3
Wo. 03-03-2021 19:30 De Biljartacademie DB2 - La Plaza DB1
Vr. 05-03-2021 19:30 De Biljartacademie 3 - Sibbe`63/Amstenrade 3
Ma. 08-03-2021 19:30 De Biljartacademie DB5 - De Keizer DB1
Di. 09-03-2021 19:30 De Biljartacademie DB4 - Concordia/Kabel Direct DB2
Wo. 10-03-2021 19:30 De Biljartacademie 2 - BVM/Dormans 4
Wo. 10-03-2021 19:30 De Biljartacademie DB1 - BVM/Dormans DB1
Wo. 10-03-2021 19:30 De Biljartacademie DB3 - Holtum DB2
Vr. 12-03-2021 19:30 DB 4e Div. De Biljartacademie 3 - H.A.S.
Za. 13-03-2021 19:00 DB 1e Div. De Biljartacademie 1 - BV Sprundel
Di. 16-03-2021 19:30 De Biljartacademie k1 - B.D.L. / Verheggen Interieurs
Wo. 17-03-2021 19:30 De Biljartacademie 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1
Wo. 17-03-2021 19:30 De Biljartacademie DB2 - Haffkamp DB1
Vr. 19-03-2021 19:30 De Biljartacademie 3 - Brandtaveerne 6
Vr. 19-03-2021 19:30 De Biljartacademie A5 - Vilt`68 A
Wo. 24-03-2021 19:30 De Biljartacademie DB1 - Wilhelmina DB1
Wo. 24-03-2021 19:30 De Biljartacademie DB3 - La Plaza DB3
Vr. 26-03-2021 19:30 DB 3e Div. De Biljartacademie 2 - VK 2 / Gorissen Furniture
Ma. 29-03-2021 19:30 De Biljartacademie DB5 - Concordia/Kabel Direct DB3
Di. 30-03-2021 19:30 De Biljartacademie DB4 - Onder Ons DB1
Vr. 02-04-2021 19:30 DB 4e Div. De Biljartacademie 3 - De Mixx
Za. 03-04-2021 19:00 DB 1e Div. De Biljartacademie 1 - VK / Gorissen Furniture
Di. 06-04-2021 19:30 De Biljartacademie k1 - DE KLOS OP
Vr. 09-04-2021 19:30 DB 3e Div. De Biljartacademie 2 - Bonanza
Za. 10-04-2021 19:00 DB 1e Div. De Biljartacademie 1 - Land Transport
Vr. 16-04-2021 19:30 DB 4e Div. De Biljartacademie 3 - `t Caves 5
Di. 20-04-2021 19:30 De Biljartacademie k1 - BC `t Heukske - Andy Verjans Airco Service
Vr. 23-04-2021 19:30 DB 3e Div. De Biljartacademie 2 - De Molen 2
Za. 24-04-2021 19:00 DB 1e Div. De Biljartacademie 1 - `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice
Vr. 30-04-2021 19:30 DB 4e Div. De Biljartacademie 3 - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV
Wij maken gebruik van cookies om de website te optimaliseren en om statistieken te verzamelen en analyseren.